Özel Güvenlik Personelli Güvenlik


En üst düzey yöneticisinden, en alt düzey çalışanına kadar güvenlik işini gerçek mesleği olarak görür ve kariyerinin gelişimini bu anlayış üzerine planlar.

Tüm personel sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti şirket kültürümüzdür. Bütün görevlerinde takım çalışmasını benimsemiş olan personelimizin en zor görevlerde bile üstün başarı sağlamaları bu sebeptendir.

Kalite, disiplin, güvenlik, eğitim yeterliliği, fiziki yeterlilik, üstün performans ve göreve bağlılık vazgeçilmezlik ilkemezdir.

Hun Özel Güvenlik  Hizmetleri; 5188 sayılı yasa gereklerine uygun özel güvenlik elemanları ve profesyonel yönetim kadrosu ile can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Görev yapılacak tesislerde, çalışma alanlarının fiziksel güvenlik gereksinimleri belirlenmekte, konusunda uzman kadrolar tarafından yapılan risk analizleri doğrultusunda oluşturulan İş Yeri Talimatları ile ihtiyaca tam cevap veren bir güvenlik kadrosu oluşturulmaktadır. Oluşturulan kadronun almış olduğu Temel Güvenlik Eğitimini takiben, görev yaptığı tesisin faaliyet konusuna uygun eğitimlerle uzmanlaştırılması öncelikli hedefler arasında yer almaktadır.

Hizmet verilen projelerde görev yapan güvenlik elemanları ve bağlı bulundukları (operasyon) yöneticileri denetim ekibinin yanı sıra müşteriler tarafından da her 6 ayda bir değerlendirilmekte gerekli görülen alanlarda iyileştirme planları hayata geçirilmektedir.

Personel Temini

Çalıştığı süre içerisinde, hizmeti kesintisiz ve görevtanımına uygun olarak yapar. Firmamızın güvenlik organizasyonunda gündüz ve gece vardiyalarında görev yapacak olan güvenlik konusuna tamamen hakim güvenlik görevlilerimiz, firma yönetiminin güvenlik hizmeti ile ilgili problemlerini şirket merkezimizle birlikte en kısa zamanda en iyi çözümleri üreterek hizmet vereceklerdir.