Personel Temini


Özel güvenlik personeli istihdamı ve temini konularında çalışma alanları sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşme ve  fizibiliteden sonra tesisinize yada iş yerinize uygun çalışma programı çıkartılır. Programla birlikte oluşturulacak güvenlik personeli kadrosu belirlenir. güvenlik  şirketi kadrosu gerekli tecrübede olsa da tesisinize özgü güvenlik eğitimi verilir. Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder. Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan teknolojik alt yapı tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak kullandığımız teknolojik ekipmanlar TSE standartlarına haiz 1.kalitededir. Personellerimiz firmamızın kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı(özel güvenlik kimliği) ile çalışır. Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir. Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve Mali mesuliyet sigorta poliçe örnek ve asılları,1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Firmanız gerçek faaliyet alanıyla meşgul olurken diğer destek konularına Zaman, Konsatrasyon ve Verimliliğinizi harcamayarak personel ve idari yüklerden kurtulacak, uygun personle temininde büyük esnekliğe ve alternatife ulaşarak maliyetlerde de fırsat elde edeceksiniz. İnsan kaynakları kapsamında ihtiyacınız olan tüm destek personeli temin edilmekte idaresi, denetimi ve bordrolama hizmeti verilmektedir. Sekreter, ofisboy, santral memuru, çay servis elamanı, temizlik elemanı, resepsiyon memuru, teknik personel (ısıtma, soğutma, bakım tek.) mutfak personeli, fason işçilik, ambalaj ve imalat elamanları gibi vasıflı-vasıfsız destek personeli tüm yükümülülüklerini karşılamak üzere kullanımıza sunulduğu gibi eğitimi ve denetimi de personel yönetimimiz tarafından Hun Özel Güvenik güvencesiyle yapılmaktadır.

 

 

Personel Temini

Çalıştığı süre içerisinde, hizmeti kesintisiz ve görev tanımına uygun olarak yapar. Firmamızın güvenlik organizasyonunda gündüz ve gece vardiyalarında görev yapacak olan güvenlik konusuna tamamen hakim güvenlik görevlilerimiz, firma yönetiminin güvenlik hizmeti ile ilgili problemlerini şirket merkezimizle birlikte en kısa zamanda en iyi çözümleri üreterek hizmet vereceklerdir.