Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri


Ülkemiz, Balkanlar, Kafkasya ve Ortadoğu üçgeninin en stratejik noktasında olup jeopolitik açıdan büyük önem taşımaktadır. Stratejik, ekonomik ve askeri açıdan riskleri
yönetebilmek, tehditleri önceden sezip engelleyebilmek kaygan zeminli dünyada ayakta kalmanın tek yoludur.

Tüm dünyayı tehdit eden terör olayları güvenlik ve koruma hizmetlerinin önemini büyük ölçüde arttırmıştır. İşte bu noktada Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri uzman yönetim kadrosuyla "Huzur güven Disiplin Kalite" sloganıyla çalışmalarını sürdürmekte ve güvenlik sektöründe önemli başarılara imza atmaktadır.

Hizmette güven başlangıçtan beri temel prensibimizdi. Bu prensibi boyutlandırarak, kişilerin ve şirketin tüm ihtiyaçlarını karşılamak hedefi ile birleştirdiğimizde, Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.'nin hizmette güven ve sınırsızlık biçiminde formüle edilen amacıda belirlenmiş oldu.

Bu anlayışın ışığı altında insana yatırım yapmak geleceğimizin teminatı genç kuşaklara olanak sağlamak ve gençlerin heyecanı ve coşkusu ile dinamizmimizi arttırmak doğru ve en büyük yatırım alanı olarak görüldü. Nitekim, bu anlayış başarıya ulaştı ve bu gün Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.'nin gerçekten genç ve dinamik bir yapılanma içinde olduğunu iftiharla söyleyebiliriz.

Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri, Güvenlik alanında uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini kusursuz bir biçimde sağlamak amacından hiçbir zaman taviz vermeden hizmet sunmaktadır.

Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.'nin elde ettiği başarılar, tüm ekibimizin özverili ve titiz çalışmasının ürünüdür. işbirliği içinde bulunduğumuz tüm kuruluşlara, çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize artarak devam eden katkı ve destekleri
için teşekkür ederiz. Yakın gelecekte, Hun Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. yatırımlarını hizmetleri ile destekleyerek kendine özgü, farklı hizmet anlayışını yaygınlaştırmaya ve istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

Personel Temini

Çalıştığı süre içerisinde, hizmeti kesintisiz ve görev tanımına uygun olarak yapar. Firmamızın güvenlik organizasyonunda gündüz ve gece vardiyalarında görev yapacak olan güvenlik konusuna tamamen hakim güvenlik görevlilerimiz, firma yönetiminin güvenlik hizmeti ile ilgili problemlerini şirket merkezimizle birlikte en kısa zamanda en iyi çözümleri üreterek hizmet vereceklerdir.