Özel Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri


Kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun olarak; kişi, bina, tesis ve organizasyonların ne tip tehditlere maruz kalabileceğinin ve buna karşı alınacak tedbirlerin ne olacağı konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermekteyiz.

Tesisinizin mimari proje ve çevre koşullarını inceleyerek, güvenlik ihtiyaçlarınızın belirlendiği risk etüdü yapılır ve projelendirir. Bu projelendirme doğrultusunda ihtiyaç duyulan güvenlik personeli ve elektronik sistem seçimi en doğru ve en ekonomik şekilde gerçekleştirilir. Oluşturulan güvenlik planı, personel sayısı ve kullanılacak malzemenin en verimli şekilde işletimi, bilimsel güvenlik eğitimi verilen güvenlik uzmanlarınca uygulanır ve denetlenir. 


*Risk etüdü 
*Elektronik sistem seçimi 
*Kadro belirleme 
*Personel seçimi 
*Eğitim 
*Denetim 

 

 

 

 

Personel Temini

Çalıştığı süre içerisinde, hizmeti kesintisiz ve görevtanımına uygun olarak yapar. Firmamızın güvenlik organizasyonunda gündüz ve gece vardiyalarında görev yapacak olan güvenlik konusuna tamamen hakim güvenlik görevlilerimiz, firma yönetiminin güvenlik hizmeti ile ilgili problemlerini şirket merkezimizle birlikte en kısa zamanda en iyi çözümleri üreterek hizmet vereceklerdir.