Bina ve Tesis Güvenlik


Bina ve tesislerin güven içinde bulunmasını sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerini uygulayarak, olası tehditleri önlemek.

Site ve Özel Konutlar Güvenliği Hizmeti; Site ve Özel Konut maliklerinin istekleri doğrultusunda gerekli elektronik ve fiziki güvenlik önlemlerini almak.

Hun Güvenlik şirketi olarak, insanların yaşam alanlarında güvenli ve huzur içerisinde yaşamaları, bina ve sitelerin çevre güvenliğinin sağlanması, bina ve mekanlara giriş-çıkışların kontrolü gibi hizmetlerde şirketimiz üst seviye koruma sağlamaktadır. Bina ve Site güvenlik hizmetlerimizde X-Ray cihazı, el dedektörleri ve kamera kontrol sistemleri gibi son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kontrolünü sağlamaktayız. Bina ve site güvenlik hizmeti talebinde bulunmak için Hun Güvenlik şirketimizden güvenlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

Site ve konutlar için gerekli tüm güvenlik tedbirlerinin alınması, giriş çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlanarak sistemli bir çalışma sistemiyle insanların yaşadıkları mekanlar daha güvenli ve huzurlu hale getirilir.

 

Personel Temini

Çalıştığı süre içerisinde, hizmeti kesintisiz ve görev tanımına uygun olarak yapar. Firmamızın güvenlik organizasyonunda gündüz ve gece vardiyalarında görev yapacak olan güvenlik konusuna tamamen hakim güvenlik görevlilerimiz, firma yönetiminin güvenlik hizmeti ile ilgili problemlerini şirket merkezimizle birlikte en kısa zamanda en iyi çözümleri üreterek hizmet vereceklerdir.